Sukcesy na turnieju w Zabierzowie

Turniej skrzatów z okazji 80-lecia KS "Kmita" Zabierzów
Dwie nasze drużyny skrzatów zabrały ze sobą do domów niezapomniane wrażenia piłkarskie z pięknego turnieju w Zabierzowie. Szczególnie ta część drużyny Jadwigi B, która po raz pierwszy w życiu brała udział w turnieju piłkarskim. Udział wzięło 8 drużyn: Prokocim, Słomniczanka, Radziszowianka, Piast Skawina, Kmita A, Kmita B, Jadwiga A i Jadwiga B. Nasi chłopcy w obu drużynach spisali się wspaniale, turniej rozgrywany był bez miejsc i klasyfikacji a drużyny trener wyznaczyła tak, aby dla jednych z 2009 była to dobra zabawa na zakończenie kategorii skrzatów a dla innych zbieranie doświadczenia potrzebnego w przyszłym sezonie w skrzatach u trener Kasi. Mimo braku klasyfikacji ocenimy na użytek rodziców w dwóch zdaniach występy ich pociech:
Jadwiga A - prezentowała swój wysoki poziom i zgromadziła najwięcej (14) punktów w czasie turnieju - mimo, że grali w tej drużynie chłopcy z rocznika 2011 (Tadziu i Jasiu). (Wojtek Cięciwa, Tymek Dygoń, Lambert Lach, Igor Zadęcki, Ala Przybyłek, Alena Kawiorska, Maciek Janczur, Tadziu Zadęcki, Jaś Jaśkowiec).
Jadwiga B - z początku chłopcy byli troszkę onieśmieleni atmosferą rywalizacji turniejowej - przegrali 3 mecze (dwa minimalnie). Później było już tylko lepiej - 2 wygrane i dwa remisy - w tym z faworytami turnieju. (Franek Kluza, Filip Milczarek, Szymek Padacz, Rysiu Hermann, Michał Radoń, Wojtek Pabian, Paweł Zatorski, Igor Polański, Staś Wołkowski).
Wszyscy zasłużyli na największe słowa pochwały, pokazali zaangażowanie i serce do gry. Brawa Chłopaki!!!
Statuetkami uhonorowano najmłodszych w obu drużynach: Tadzia Zadęckiego z drużyny A i Stasia Wołkowskiego z drużyny B.
Wszystkie dziewczynki grające w turnieju wyróżniono dyplomami ( w sumie grały 4 - w tym u nas dwie - Alicja i Alena). Brawa!!!
Brawa dla nieobecnej na turnieju trener Kasi za przygotowanie do turnieju wspaniale wytrenowanych drużyn!!! Podziękowania dla prowadzących drużyny Panów Janczura i Milczarka. :)
Podziękowania dla rodziców, którzy zdecydowali się spędzić z dziećmi w Zabierzowie to sobotnie przedpołudnie.
Podziękowania dla organizatora (P. Kazimierz Śliwiński) za perfekcyjnie przygotowaną i przeprowadzoną imprezę sportową.   Ceremonia medalowa w Rynku w Zabierzowie.
Na scenie przed zabierzowskim ratuszem odbyła się niezwykle atrakcyjna uroczystość zakończenia turnieju skrzatów poprzedzona występami, aerobikiem - wszystko przy dobrej muzyce.
Turniej miał formułę szkoleniowej zabawy piłkarskiej bez klasyfikacji. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzenie jednakowymi pięknymi medalami a wszystkie drużyny jednakowymi pucharami i dyplomami.
Wielką frajdą dla dzieci był zlot wspaniałych motocykli i przede wszystkim obecność kosmicznej ekipy Star Wars !!!
Dziękujemy!!!
Za rok też tam pojedziemy!!!