Niedziela - zbiórka datków, poniedziałek - treningi, msza i zakończenie

W niedzielę klub zbiera po mszach datki na cel wakacyjnych zajęć sportowych Lato w Mieście. Drużyny skrzatów I, II i III są wyznaczone na godz. 11.00 i na tej mszy proszę być a pod jej koniec wyjść przed główne wejście do kościoła. Tam do puszek będziemy zbierać datki na zajęcia w wakacje. Proszę być w koszulce Interu. W poniedziałek mamy mszę św. klubową w Kaplicy o 17.00 a następnie w sali teatralnej zakończenie sezonu, nagrody, wyróżnienia. Treningi w tym dniu będą następująco: O 15.00 gr. I zagra sparing z r. 2008 z grupy żaki III. O 16.00 - 16.45 wspólny trening dla grup II i III. Po treningach - msza św. i zakończenie w sali teatralnej. W piątek 24.06 przewidziany jest turniej - festy na zakończenie sezonu piłkarskiego skrzatów - na dużym boisku. Szczegóły wkrótce.