Zbiórka datków w niedzielę 23 lutego i ulotki 1%

1 % dla PKS Jadwiga - dziękujemy! :)
W niedzielę 23.02 zbiórka datków prowadzona przez naszych zawodników i trenerów. Cel - działalność statutowa klubu. Zbiórka połączona z rozdawaniem ulotek z nr KRS klubu - możliwość wsparcia aktywności dzieci w PKS Jadwiga.Nasze drużyny skrzatów i żaki 2011/12 mają być na zbiórce  po Mszy o 11.00. Przed końcem Mszy (na rozpoczęcie Komunii św.) zbieramy się przed wejściem głównym, odbieramy od trener puszki i ulotki  - zbieramy datki do puszek i rozdajemy ulotki. Rodziców prosimy o pomoc. Dziękujemy!
W tym roku z dotacji miejskich zniknął jeden z segmentów dofinansowania klubów krakowskich przez Gminę Miejską Kraków o nazwie Aktywny Kraków. Zasilanie finansowe będzie mniejsze niż w latach ubiegłych i dlatego tak ważna jest każda forma pozyskiwania środków na działalność sportową klubu.