Mecze na zakończenie sezonu

W piątek 24 czerwca ostatnie treningi i mecze skrzatów I, II i III. Zakończenie sezonu 2015/16 będzie miało miejsce na dużym boisku trawiastym w Parku Krowoderskim - koło górki saneczkowej przy ul. Opolskiej. O 15.00 spotykają się grupy II i III (młodsze) a o 16.15 grupa I, która rozegra o 16.30 mecz wewnętrzny lub sparing z inną drużyną (jest to na etapie uzgadniania). Tym piłkarskim festynem zakończymy treningi i rozpoczniemy wakacje. Jeśli rodzice mają chęć - mogą przynieść symboliczny poczęstunek dla dzieci - ciasteczka, słodycze, napoje. Po sparingu grupy I na odchodzących do kategorii żaków zawodników 2009 czekają miłe upominki. Trener Kasia serdecznie dziękuje za wspaniałą współpracę z cudownymi dzieciakami, podziękowania też od koordynatora piłki nożnej (trener Olek). Podziękowania dla rodziców wspierających swoje pociechy, stymulujących ich wszechstronny rozwój. Podziękowania dla Panów Janczura i Zadęckiego za pomoc organizatorsko-instruktorską przy drużynie I - Jadwiga - Inter Campus - Chorwacja. Listy grupy I i II zostaną zamieszczone na stronie skrzatów w ostatnim tygodniu sierpnia (roczniki 2010 i 2011) a grupa III będzie tworzona dla chętnych do trenowania u nas w skrzatach. Zamieścimy również listy zawodników 2009 do drużyn żaków Jadwiga II (trener Artur) i Jadwiga III 2009/08 (trener Olek).