Turniej na Dzień Dziecka (Com Com Zone)

Dzisiaj odbył się wielki turniej piłkarski dla żaków i skrzatów na obiektach sportowych Com Com Zone. Turniej zorganizował MZPN z pomocą Tauron SA - grało 1920 zawodników w 240 drużynach. Wystąpiły dwie nasze drużyny - skrzaty 2009 o godz. 9.00 (Wojtek, Lambert, Maciek, Igor Z, Rysiu, Mateusz, Alena i Igor P.) i skrzaty 2010 po południu (Tadziu, Szymon, Filip, Krzysiu, Jasiu, Stasiu, Michał, Alena i Maciek). Kilka powołanych dzieci na turniej nie dojechało - co więcej - nie poinformowało o tym trener. Szkoda - mógł pojechać inny chłopiec - miejsca w drużynach były limitowane. Zawodnicy spisali się wspaniale, wszyscy dużo pograli i zdobyli w turnieju medale (w sumie 17 osób). Dla części z nich było to pierwszy w życiu turniej co nie przeszkodziło dobrze się pokazać i zdobyć doświadczenie a przede wszystkim dobrze się samemu bawić przed EURO 2016 we Francji. Gratulacje i wielkie brawa!!! Zdjęcia będą w Fotogalerii - osobno dla 2009 i 2010.