Turniej MZPN na Dzień Dziecka

5 czerwca (niedziela) - dwie drużyny naszych skrzatów są zgłoszone na turnieju z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez MZPN i wspieranym przez TAURON SA. Turniej odbędzie się na obiektach sportowych Com Com Zone (Hutnik) przy ul Ptaszyckiego 4. W turnieju bierze udział kilkaset drużyn w kategoriach skrzatów i żaków. Zespoły są kojarzone w grupy wg roczników (po 4-5 zespołów) i w nich rozgrywają swoje mecze i kończą ceremonią wręczenia nagród. Skład naszych drużyn:  Drużyna A (zbiórka 8.45): Wojtek Cięciwa, Tymek Dygoń, Lambert Lach, Igor Zadęcki, Franek Kluza, Mateusz Cabała, Alena Kawiorska, Maciek Janczur. Drużyna B (zbiórka godz. 14.45): Szymon Padacz, Filip Milczarek, Tadziu Zadęcki, Ala Przybyłek, oraz 3-4 zawodników z grup II wyznaczonych przez trener na treningu. Ewentualne zmiany i dodatkowe powołania na piątkowym treningu. Olivier Jarczyk ma też przyjechać - zagra w drużynie żaków.     Miejsce zbiórki drużyn - boisko sztuczna trawa za halą sportową Com Com Zone. Stroje Interu, leg. szkolna (kto ma) i napoje. Turniej dla wszystkich naszych grup rozegramy w ostatnim tygodniu treningowym (szkolnym) 20 lub 24 czerwca.

Powiązana galeria: