Parafiada Regionalna - Jubileusz 25-lecia PKS Jadwiga

25-lecie PKS Jadwiga
Parafiada Regionalna - turniej skrzatów 2010/11
Na boisku orlik koło kościoła św. Jadwigi rozegraliśmy w ramach Parafiady 2017 turniej najmłodszych piłkarzy czyli 6-7 letnich skrzatów. Obserwowaliśmy wiele radości i dobrych emocji towarzyszącym sportowej, piłkarskiej zabawie. W turnieju udział wzięły drużyny Albertusa, Clepardii, Nadwiślanu, Polskiej Akademii Piłki Nożnej, Wandy N. Huta i gospodarzy - Jadwigi.Przed turniejem rozegrano dwumecz Jadwiga - Clepardia oraz wewnętrzne mecze drużyn skrzatów Jadwiga II i Jadwiga III.
W tej kategorii wiekowej nie prowadzi się klasyfikacji wynikowej. Możemy wspomnieć jedynie, że najlepiej poradziły sobie skrzaty Wandy Kraków ale wszyscy zasłużyli na pochwały i najwyższe słowa uznania i wszyscy otrzymali jednakowe medale i dyplomy. Nagradzani byli przez Proboszcza Parafii św. Jadwigi Królowej Ks. Marka Hajdyłę. Ks. Proboszcz ufundował Puchar Fair Play, który trafił w ręce kapitana drużyny Albertusa Kraków składającej się z zawodników młodszego rocznika 2011.
Dziękujemy dzieciom, rodzicom, trenerom za stworzenie wspaniałej atmosfery pięknej piłkarskiej zabawy - jako przedsmaku meczu reprezentacji Polski z Rumunią w sobotni wieczór. :)
Dziękujemy za pomoc trenerom Katarzynie Sołtysińskiej, Rafałowi Klusce, Józefowi Marchewce i gospodarzowi Henrykowi Partyce.