Jubileusz 25 - lecia i Parafiada

W najbliższy weekend czeka nas uroczystość Jubileuszu 25-lecia PKS Jadwiga oraz sobotnie rozgrywki Parafiady Regionalnej. W sobotę Parafiada rozpoczyna się Mszą św. w kościele o godz. 9.00, następnie otwarcie Parafiady w Sali Teatralnej o 10.00 a po nim rozgrywki sportowe skrzatów na boisku orlik koło kościoła: Grupy II i III po Ceremonii otwarcia zagrają mecze między sobą od 11.00 do 12.00   O 12.00 Turniej Parafiadowy Skrzatów 2010 - będący jednocześnie turniejem szkoleniowym MZPN - 6 drużyn: Albertus, PAPN, Wanda, Nadwiślan, Clepardia i Jadwiga. Przewidywane zakończenie o 14.30-15.00. W tym turnieju możemy wystawić max. 12 zawodników. Oto skład:

1.Kopański Michał
2.Krzyżak Stanisław
3.Milczarek Filip
4.Nowakowski Kamil
5.Szymon Padacz
6.Pałys Michał
7.Przydatek Krzysztof
8.Rojek Tomasz
9.Serwatka Maksymilian
10.Wołkowski Stanisław
11.Jaśkowiec Jan
12.Maderak Jakub (rez. Filip Dziadkowiec)

Pozostali z I Grupy skrzatów wezmą udział w turnieju wewnętrznym o godz. 11.00.  Gdyby kogoś z wymienionych miało na turnieju nie być - proszę o info tak, aby można było uzupełnić skład. W czasie Parafiady będzie czynny bufet - poczęstunek dla dzieci i rodziców, napoje. Prośba do rodziców jeśli mają możliwość - o przyniesienie kawałka ciasta na turnieje - można przynieść w piątek od 13.00 - 17.00 na salę gimn. w kościele lub w sobotę przed meczami na boisko orlik. Na turnieje przychodzimy przebrani w stroje - jest dużo drużyn i zawodników a tylko 2 szatnie. W sobotę i niedzielę w naszym kościele mamy odpust i festyn Parafialny św. Jadwigi - czeka wiele atrakcji - nie tylko piłka nożna. Zapraszamy!!!  W niedzielę zagrają swój miniturniej Skrzaty 2011 - od 10.00 - boisko orlik - przeciwnikiem będzie AP Diament i być może jeszcze jedna drużyna. W piątek z uwagi na Galę Jubileuszową PKS Jadwiga (17.00) treningi skrzatów będą: o 15.30 Gr. III i o 16.15-17.00 grupy II i I wspólnie na dużym boisku.