Zakończenie sezonu dla skrzatów

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i zakończenie naszego sezonu piłkarskiego w PKS Jadwiga Inter Campus. Nasze wspaniałe skrzaty wiele się nauczyły na treningach i turniejach. Rocznik 2011 przejdzie po wakacjach do kategorii żaków i jest na tyle liczny, że utworzymy 2 drużyny 2011 - Jadwiga 1 (prawdopodobnie nadal trener Kasia) i Jadwiga 2 (prawdopodobnie trener Dominik). W zależności od sytuacji może się to jeszcze zmienić. Spróbujemy zachować dni treningowe - poniedziałki i piątki.  18. 06. 2018 mamy więc zakończenie. O godzinie 16.00 wszystkie grupy spotykają się na boisku orlik, każdy przynosi jakiś mały poczęstunek (napój, coś słodkiego). Będzie rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy rodzicami. Później pomiędzy rodzicami z dziećmi. Na 17.00 msza i o 18.00 zakończenie i występy artystyczne w sali teatralnej. W poniedziałek w wolnych chwilach przed lub po Mszy św. zbieramy stroje treningowe - wypierzemy sami. W nowym sezonie będzie zmiana strojów - żaki 2011 z numerami, skrzaty 2012/13/14 - bez numerków. Prośba też o uregulowanie składek z czerwiec i ew. zaległych. Jeśli ktoś wie, że dziecka nie będzie w poniedziałek - proszę wszystko ostatecznie załatwić na treningach 3 dni wcześniej - w piątek. Obóz piłkarski w Zawoi - do zastanowienia - jeśli uzbiera się 10-12 chętnych to mogą pojechać na obóz z trenerem Krzyśkiem. Można też zapisywać się na Inter Academy Camp w Krakowie 25-30 czerwca - obóz dochodzący z trenerami włoskimi codziennie od 9.00 - 17.00 - asystentem polskim w grupie będzie trener Kasia (roczniki 2011 i 2012). Cena dla naszych jest 150 zł. niższa - 1350 zł. Zapisy na www.okintersport.pl i na Facebook  Do zobaczenia na boiskach!!!