Wkrótce turniej na Com Com Zone

Dopiero co założyliśmy drużynę, zaczęliśmy treningi - a już czeka nas pierwszy turniej skrzatów organizowany przez MZPN. Turniej rozegrany zostanie na obiektach COM COM Zone w Nowej Hucie (KS Hutnik, ul Ptaszyckiego 6) - niedziela 28 września. Turniej trwać będzie od 9.30 do ok. 12.00. Zbiórka o 9.00 przed wejściem do hali sportowej COM COM Zone. Proszę zabrać stroje Interu na mecze, zaświadczenia lekarskie. Przypominam, że w czwartek na dużym boisku (budynek koło górki saneczkowej w Parku Krowoderskim) będzie Pani doktor w celu przebadania dzieci i wystawienia zaświadczeń. Koszt: 20 zł. Mimo tych badań każde dziecko na wstępie swojej piłkarskiej kariery powinno mieć badania sportowe wykonane przez medycynę sportową. Terminy są odległe ale proszę się na nie zapisywać aby zrobić te badania na NFZ.

W piątek na treningu ustalimy składy drużyn ponieważ są ograniczenia ilościowe zawodników mogących być na listach zespołów. Następny turniej jest 12 października i tam kolejni chłopcy będą mieli okazję zagrać w turnieju.

Drużyna A (2008) jest zaplanowana w II Grupie razem z: Milenium Skawina, Tramwaj Kraków, Radziszowianka, AP Fiesta i AP Mam Talent Krzeszowice.

Drużyna B (2009) jest rozstawiona do Grupy IV razem z: KS Baszta, Pogoń Skotniki, Zieleńczanka,  AP Fiesta II

Więcej o turnieju na stronie mzpnkrakow.pl