Turnieje 9-10 czerwca Warszawa, Com Com Zone i nasz orlik

Skrzaty!!!
1. Reprezentacja rocznika 2011 wyjeżdża do Warszawy na Klubowe Mistrzostwa Polski - 9 czerwca od 9.00 na stadionie Legii. Zwolniło się jedno miejsce - kto chętny - kontakt do trener Kasi.
https://www.facebook.com/Klubowe-Mistrzostwa-Rocznika-2007…/                                                                       2. Sobota - turniej MZPN z okazji Dnia Dziecka - 9 czerwca - mamy zgłoszone 2 drużyny (2011 i 2012). Chętni zgłaszają sms-em swój udział do trener Kasi - imię nazwisko, grupa i rocznik ur. Godzinę rozpoczęcia podamy - organizator jeszcze nie zamknął list. Tura od 8.30 lub od 12.30. Com Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6                                                                                                                                                                    3. Niedziela 10 czerwca - Turniej skrzatów o Puchar Proboszcza Parafii św. Jadwigi - od godz. 13.30 na boisku orlik koło kościoła. Zbiórka o 13.15 (stroje Interu)
Turniej jest częścią uroczystości w Parafii o nazwie "Uśmiech Świętej Jadwigi". Od 12.00 występy zespołów Jagódki w sali teatralnej - zapraszamy też małych piłkarzy z rodzinami jeśli znajdą czas przed turniejem. Wokół kościoła dużo atrakcji, które umilą najmłodszym chwile przerw między meczami. Na ten turniej oprócz drużyn gości, zapraszamy wszystkich naszych zawodników z kategorii skrzaty - rocznik 2011 i młodsi. Gwarantowana zabawa i nagrody dla wszystkich!!!                                                                                               4. w związku z intensywnymi planami na ten weekend i wyjazdem trener ze swoją klasą na zieloną szkołę, odwołujemy piątkowe treningi.