Turniej Deichmann - 3-cia kolejka

W sobotnim popołudniowym turnieju Deichmanna (3 kolejka) skrzaty zagrały 3 mecze. Spisały się wspaniale wygrywając wszystkie mecze - dwa dość łatwo - z Portugalią 4:0 i z Danią 6:0. Trzeci mecz z Watykanem był dużo trudniejszy. Przegrywaliśmy już 0:2, przed przerwą Lambert strzelił bramkę kontaktową na 1:2 a po przerwie dołożyliśmy 2 bramki wygrywając po emocjonującym meczu 3:2. Brawo skrzaty za okazany charakter prawdziwych sportowców! Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna ale szczególnie bramkarz Wojtek, który poczynił ogromne postępy. Brawo Wojtek, brawo drużyna, brawo rodzice!!! Z powodu "majówki" nieobecni byli w sobotę Ala, Igor i Tadziu. Zdjęcia w galerii. Kolejne turnieje to 8.05 - turniej MZPN na Garbarni i 14.05 - 4-ta kolejka turnieju Deichmann w Skotnikach.