Nowa strona skrzatów PKS Jadwiga

Witam na nowej stronie skrzatów PKS Jadwiga. Witam rodziców i ich pociechy, które są gotowe rozpocząć bajeczną przygodę z piłką nożną w naszej szkółce Inter Campus - włoskiego klubu FC Inter Mediolan. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybranie naszego klubu do rozwoju sportowo-wychowawczo-emocjonalnego Waszego dziecka. Zapewniamy wysoką jakość szkolenia piłkarskiego, dobrą zabawę przygotowującą do zadań treningowych w następnej kategorii wiekowej żaków. Jakoś naszej oferty jest niewspółmiernie wysoka w porównaniu do niskich kosztów uczestnictwa w drużynach naszego klubu. Opłaty w innych komercyjnych akademiach piłkarskich o zbliżonym profilu są kilkukrotnie wyższe. We wrześniu 2014 startujemy w dwóch drużynach skrzatów - rocznik 2008 i rocznik 2009. Wkrótce podam harmonogram treningów.

Trener