Inter Academy Camp

Rodziców skrzatów 2011 i 2012 chętnych do udziału w piłkarskim obozie dochodzącym w terminie 25-30 czerwca 2018 - INter Academy Camp - z trenerami sektora profesjonalnego FC Inter proszeni są o zapoznanie się z ofertą i odwiedzenie strony www.okintersport.pl  - przez którą można dokonać rejestracji uczestnika. Koordynatorem obozu jest Aleksander Kawiorski - prowadzący od 2002 projekt Inter Campus - a od tego roku (2018) również obozy Inter Academy Camp - jako profesjonalny projekt techniczno-sportowy - dale wszystkich chętnych a nie tylko z naszego klubu. Informacje również na stronie Facebook:  INTER Academy Camp Poland   Rocznik 2011 może też zapisywać się na nasz obóz piłkarski w Zawoi w terminie 7-15 sierpnia 2018 - u trener (zaliczka 200 zł.) lub w biurze klubu.