I Turniej Szkoleniowy Skrzatów MZPN 18.09.2016

W niedzielne popołudnie nasze skrzaciki rozegrały pierwszy turniej szkoleniowy na naszym orliku koło kościoła. Oprócz nas przyjechały drużyny Garbarni, Milenium Skawina i Skały - i zagrały po trzy mecze systemem "każdy z każdym" - równolegle na dwóch boiskach. Emocji i zabawy było co nie miara - zawodnicy dopisali - było ich ponad 50 a rodziców i całych rodzin pewnie ze trzy razy więcej.
Klasyfikacji wynikowej nie prowadzono - możemy tylko nadmienić jedno, że nasi niebiesko-czarni spisali się wspaniale - w 3 meczach zdobyli 9 pkt i 20 goli. Brawa skrzaciki, brawa dla wszystkich dzieci z wszystkich drużyn. Gratulujemy rodzicom wspaniałych pociech grających w piłkę i wychowujących się przez sport na naszych boiskach. Skład Jadwigi:  Maciek Janczur, Jan Jaśkowiec, Alena Kawiorska, Michał Kopański, Staś Krzyżak, Tymek Mosur, Filip Milczarek, Kamil Nowakowski, Szymon Padacz, Michał Pałys, Tomek Rojek, Tadziu Zadęcki. Zdjęcia w Galerii. Filmy na   PKS Jadwiga Kraków.