I Turniej Halowy Skrzatów Jadwiga Cup 2017 "Piccoli amici Inter Campus"

W sobotę 21.01 organizujemy turniej piłkarski w hali Bronowianki, w którym przewidujemy udział zawodników z wszystkich naszych trzech drużyn. Od 9.00 zagra  gr. 1. Od 12.00 swój turniej mają zawodnicy z grup 2 i 3.  Zbiórka 15 min przed turniejem. W każdym z turniejów mamy po 6 zespołów i zagramy systemem każdy z każdym. Turniej nie przewiduje żadnych punktacji i klasyfikacji - liczy się uczestnictwo. Będziemy wdzięczni, jeśli zgłoszą się 3-4 mamy chętne do poprowadzenia bufetu - poczęstunek - ciastka, soczki, herbata, kawa. Pozostałe mamy poprosimy o upieczenie kawałka ciasta lub kilku ciastek. Przy sprzedaży ciastek (po 2 zł.) będziemy dawać do wypisania karteczki z nazwiskiem dziecka (na loterię) a na koniec wylosujemy kilka nagród. Potrzebnych będzie 2 panów do spikerki i dwóch do nadzorowania przebiegu meczów. Na każdą turę turniejową. Grać będziemy na dwóch sektorach boiska do piłki ręcznej o wymiarach ok. 25 x 20 metrów. Trzeci sektor oddzielony kotarą będzie miejscem zabaw oczekujących na mecze dzieci. Na treningach w poniedziałek i piątek proszę deklarować udział pociechy w turnieju. Na hali obowiązuje obuwie sportowe na zmianę. Zespoły zgłoszone na turniej:

2010         9.00

2011/12           12.00