COPA ESPANOLA - I Miedzynarodowy Turniej Skrzatów i Żaków
W najbliższy weekend 25-26 maja, nasze drużyny Inter Campus PKS Jadwiga wezmą udział w turnieju COPA ESPANOLA - I Międzynarodowy Turniej Skrzatów i Żaków.
Turniej rozgrywany będzie na Stadionie Śląskim w Chorzowie, ul. Katowicka 10.
Wyjazdy obu drużyn o 7.30 z parkingu koło kościoła.
Obowiązkowe stroje meczowe, getry Inter Campus, ochraniacze (!!!) buty halówki, turfy lub miękkie lanki) i legitymacje szkolne (!!!) - lub inny dokument tożsamości.
Coś do picia i jedzenia (organizator też zapewni posiłek)
W sobotę grają skrzaty rocznik 2012 (32 zespoły w 6 grupach)
Grupa B (Inter Campus Jadwiga, TS United Żywiec, Barca Academy Warszawa Blau, Zagłębie Sosnowiec, Młodzik Strzelce Opolskie)
W niedzielę grają żaki 2011 (32 zespoły w 6 grupach)
Grupa B (Inter Campus Jadwiga, Górnik Zabrze, Łódzka Akademia Futbolu Północ, Akademia 2012 Jaworzno, Milan Klub Polonia Łódź.
W turnieju zagra kilka zespołów z klubów Ekstraklasy: Cracovia, Piast Gliwice, Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec, kilkanaście z klubów I i II ligi oraz z takich akademii jak: Academy Espanola, Juventus Academy, Milan Klub, Barca Academy Warszawa.