II Turniej na Com Com Zone

Dzisiaj ponownie spotkaliśmy się na obiekcie sportowym Com Com Zone aby nasi milusińscy mogli rozegrać swój drugi turniej piłkarski. Dobrej zabawy i emocji było co nie miara, nasze skrzaty grały z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Udziałem w treningach chcemy wypracowywać coraz lepszą grę pod względem technicznym a na taktykę przyjdzie jeszcze czas. Nasza młodsza drużyna z meczu na mecz grała coraz odważniej i lepiej a w ostatnim meczu z Radziszowianką nagrodą było zwycięstwo - nie napiszę ile wygraliśmy ale dla ułatwienia podam, że wynik był identyczny do tego z soboty w meczu Polski z Niemcami. Starsza drużyna grała jak młodsza - z wielką ofiarnością i sercem. Coś tam wygraliśmy, coś tam przegraliśmy - jak to w sporcie. Nawet jak przegramy to dajemy trochę radości swoim rywalom. A po meczu fair play podchodzimy, aby im pogratulować.  Proszę o zdjęcia z turnieju na adres admina: olekka@interia.pl - w celu umieszczenia ich w naszej Fotogalerii. Dziękuje dzieciom, dziękuje rodzicom za czas poświęcony na turniej.

Fotorelacja także na stronie MZPN

Trener Katarzyna